PEACE

הפורמולה מעודדת שקט נפשי תקין, משחררת מתחים, חרדות ואי שקט כללי.   לכן פורמולה זו הינה פורמולה המטפלת במחלות הנובעות מרגשות קשים של “אנרגיה שלילית”, תחושת לחץ פנימי גבוה, חרדה או מתח. מצבים רגשיים אלו עלולים לגרום לתגובות גופניות כגון מיגרנות, כתפיים תפוסות, קושי נשימתי הנובע ממתח וכן יתר לחץ דם הנובע ממתח נפשי, קשיי הרדמות או נדודי שינה, קושי בריכוז, ירידה בזיכרון, ועוד.

momlove

פורמולה peace משחררת את לחץ הרגשי שמאחורי הסימפטום או החולי, ובכך מאפשרת תהליכי ריפוי טבעיים והדרגתיים, המתרחשים באופן טבעי. החזרת הגוף למצב של נינוחות טבעית מאפשרת לגוף לרפא את עצמו.
הקשר הפסיכוסומאטי – מונח זה מתייחס ליחסי הגומלין והקשר בין גוף לנפש, המשפיעים זה על זה. מחלות רבות שאנו פוגשים בחברה המערבית, קשורות למתחים וקשיים נפשיים. למשל כתפיים תפוסות משקפות את העומס ואת האחריות שאדם חש כנושא על עצמו. כאשר מוציאים את הגורם הרגשי העומד בבסיס חולי כלשהו, המחלה נחלשת או מפסיקה מלהיות. וזה מפני שלגוף האדם כושר הבראה מפתיע ועמוק. נכון הוא הדבר שתהליכי ההבראה אינם קורים באחת ויש תמיד להיות סבלניים – אך העיקרון הוא באופן בו הדברים עובדים. המגמה של פורמולה זו הינה להשיב את השקט והנינוחות לנפש האדם, וזאת על מנת שהאדם עצמו ימצא לעצמו אפשרות לרפיון תקין, למנוחה ולהבראה.
למנוחה תפקידים רבים בחיי האדם, הקשורים להתחדשות בכל רמות תפקודי האדם. אדם במתח ולחץ, לרוב נוהג ומתייחס באופן זה כלפי הסובב אותו, דבר העלול להוביל לקונפליקטים, לבעיות תקשורת, קשיים ברובד המשפחתי או החברתי וקשיי התמודדות בכל מקום בו האדם נמצא.
מטרתה של פורמולת peace בהחזרת השקט לפנימיות של האדם, החזרת שלום, יכולת הבנה, היגיון פשוט ובריא, ויכולת ליצור קשרים נכונים עם הסובב.

חלק מן המרכיבים בפורמולה מביאים לידי נינוחות ורוגע. וחלק אחר מן המרכיבים מביאים לידי הזנה וחיזוק של המערכת העצבית.

PEACE

אופן השימוש

במצב של מתח או עומס נפשי, יש לקחת חצי טפטפת פעמיים ביום במצבים מיוחדים כגון לפני מבחן מרגש או מעמד מלחיץ במיוחד, וכן אירוע המאתגר את האדם באופן יוצא דופן, ניתן לקחת טפטפת לפני האירוע וכך להגיע לאירוע עצמו ממקום נינוח יותר.
בילדים מגיל שלוש עד שתיים עשרה, מומלץ רבע טפטפת לפי כללי הלקיחה שהוסבר למעלה, חצי טפטפת מומלץ מגיל שלוש עשרה ומעלה.

הערה-
הפורמולה אינה חלופה לטיפולים פסיכולוגיים או פסיכיאטריים והיא תוסף משלים בלבד.

על המרכיבים של peace

כל המרכיבים בפורמולה עוסקים וקשורים להחזרת המערכת לשקט, נינוחות טבעית, הגיון פשוט ובריא, צלילות פנימית. הפורמולה משחררת מתחים, תסכולים, אי שקט כללי, מוציאה רגשות נגטיביים המהווים בסיס לסוגי מחלות סומטיות ועד…

המרכיבים –

  1. תמצית שוש קרח – עיקר פעולתו על מערכת העיכול, משפר תהליכי עיכול, ספיגה, תנועת מעיים. הרבה מן המצוקות הנפשיות נובעות מאי סדירות של פעילות מעיים, או לחילופין – מצבים נפשיים קיצוניים פוגעים בתהליכי עיכול.
  2. תמצית מליסה – משחרר עומסים המצטברים, מביא לידי נינוחות והתחדשות כמו אחד שסחב על גבו דבר כבד, והסיר את משקל העודף וחש רווחה.
  3. תמצית קמומיל – משחרר נטיות לתגובות יתר, מרגיע ומוציא כעסים ותסכולים. מאפשר נינוחות ושקט.
  4. פסיפלורה – צמח מרגיע – מביא לידי איזון כללי של מערכת העצבים, מאפשר תהליכי שינה תקינים.
  5. ולריאן – צמח מרגיע – באיכות שלו הוא יותר “נפשי” ומאפשר לרגשות קשים או שליליים למצוא דרכי ביטוי נאותים, שלא יוצרים הפרעות מיוחדות לאדם עצמו או בקשר שלא עם הסובב.
  6. תמצית בקופה – צמח המזין את המוח בחיוניות ותורם לריכוז נינוח המאפשר תקשורת מאוזנת עם הסובב.
  7. סקוטלריה – צמח מזין ומחזק, דרך המערכת החיסונית, פועל פעולה המביאה להרמוניה ושקט נינוח, ולתנועה בחילוף החומרים בגוף באופן מאוזן.

אופן השימוש

במצב של מתח או עומס נפשי, יש לקחת חצי טפטפת פעמיים ביום
במצבים מיוחדים כגון לפני מבחן מרגש או מעמד מלחיץ במיוחד, וכן אירוע המאתגר את האדם באופן יוצא דופן, ניתן לקחת טפטפת לפני האירוע וכך להגיע לאירוע עצמו ממקום נינוח יותר.
בילדים מגיל שלוש עד שתיים עשרה, מומלץ רבע טפטפת לפי כללי הלקיחה שהוסבר למעלה, חצי טפטפת מומלץ מגיל שלוש עשרה ומעלה.

הערה-

הפורמולה אינה חלופה לטיפולים פסיכולוגיים או פסיכיאטריים והיא תוסף משלים בלבד.