NICOTIME

פורמולה זו מיועדת לאנשים הרוצים ומעוניינים להיגמל מן ההתמכרות לעישון. הפורמולה גורמת באופן הדרגתי לתחושת דחייה ההולכת ומעמיקה, מן הריח והטעם של טבק. באופן הדרגתי אדם המעשן יחוש אי נוחות הולכת וגדלה מן העישון ומן העיסוק בנושא זה.

​מעט על תהליכי התמכרות וגמילה –כל דבר היוצר דפוס קבוע באדם – יוצר דפוס של קשרי גוף ונפש בתוך כלל חלקי המערכת (המערכת כולה המעורבת בדפוס באשר הוא). דפוס הינו מהלך המכתיב תהליך ביו כימי שכל המערכת נענית עליו. כל דפוס (דפוס של שעות שינה, אופן וצורת אכילה, אופני יחס והתנהגות לדברים מסוימים, דפוסי תנועה גופנית דפוסים מן העבר של האדם – יחסים עם הוריו, יחסים חברתיים ועוד), כולם יוצרים קשרים עמוקים של הטבעות גופניות ונפשיות. למשל, כאשר אדם המורגל בשתיית אספרסו מספר פעמים ביום, ינסה להפסיק הרגל זה, הוא יתקל בתופעות לוואי קשות ורבות כגון – כאבי ראש, סחרחורות, בחילה, עייפות, נרגנות, עצבנות, חוסר שווי משקל ועוד.

עיקר הקושי בדפוסי התמכרות הינו בהרגל הביוכימי של הגוף . כך שגם כאשר יש מלכתחילה מוטיבציה רגשית לגמילה, ואף המצב הרגשי או הפיזי שהוביל ויצר את ההתמכרות הסתיים ועבר, הרי שכעת נוצר באדם דפוס ביוכימי המקשה על הגמילה. זהו הדפוס הגופני המאלץ כעת את האדם, כמעט בעל כורחו לחזור לחומר הממכר. “הגולם קם על יוצרו” והבעיה כעת אם כן טמונה בהרגלים גופניים שיחייבו את האדם לפעולה כמעט לא רצונית.

בעוד שקפה הינו “סם” חברתי המקובל על הרוב ( יש אף הטוענים ליתרון של צריכת קפה, בשל היותו ממריץ ולכן אנטי אוקסידנט – חומר המוציא רדיקלים חופשיים ורעלים מתוך המערכת.), הרי טבק הינו חומר שונה שהתמכרות אליו עלולה להרוס את החיים ואת כלל האורגנים של האדם. אומנם טבק וסיגריות הינן מן הסוג ההיתמכרותי המותר בחוק – אך הרסני ביותר וגורם לנזקים רבים ועצומים. החל מן הפן הנשימתי וכלה בצד הנפשי הקשור לדבר אוראלי המפצה על קשיים בעמידה במתחים והתמודדויות.

לשם כך ייצרנו את הפורמולה nicotime.

לפורמולה זו שני תפקידים מרכזיים:

ראשית היא מייצרת אפקט של דחייה מן ההרגל לצריכת טבק וסיגריות.
שנית היא משקמת את נזקי העישון.
פורמולה זו מתניע תהליך של ניקוי והוצאת הרעלים והטוקסינים הרב גוניים מן הריאות ומביאה לדי פינוי ליחה שהינה תוצר של צריכת טבק – בריאות.
למעשנים רבים יש קשיי נשימה, ולכן קושי במאמץ גופני. nicotime מנקה את הרעלים ולכן מביאה באופן הדרגתי ליכולת תצרוכת חמצן טובה יותר, ולתפקוד ריאתי טוב יותר ואפשרות לשיפור הכושר הגופני.
כך שפורמולה זו הינה מיועדת לאנשים הרוצים להפסיק לעשן, אך גם לאנשים המעוניינים לשקם את תפקוד כלי הנשימה שלהם עקב עישון או צריכת טבק מוגזמת אשר גרמה לקשיי נשימה או להצטברות ליחה הגורמת בדיעבד לבעיות של כלי הנשימה.

הוראות שימוש

יש לצרוך שלוש לחיצות, פעמיים ביום.

אזהרה – בעת תהליך ני ופינוי רעלים מהגוף עלולים אנשים מסוימים לחוות תחושה של בחילה או אי נוחות. במקרה זה יש לצרוך כמות קטנה יותר (לחיצה אחת פעם ביום) מהפורמולה ולעשות את תהליך הניקוי בצורה הדרגתית.
יש להמשיך לצרוך את הפורמולה עד לדרגה בא האדם חש יציבות בתחושה ובתהליך הגמילה.

על הצמחים שמרכיבים את פורמולת – Nicotime

  1. Plantago – צמח שגורם לדחייה מריח וטעם הטבק, לאחר זמן מה של צריכה שלו, הוא מביא לידי תחושת אי נוחות, וכן לתחושת “גועל” מן הריח והטעם של טבק על כל סוגיו.
  2. Laurus nubilis – (עלי דפנה) – צמח נוסף הגורם לתחושת אי נוחות ולדחייה מריח וטעם הטבק. ביחס ל
  3. Plantago – הוא רך יותר. יש לצמח זה אפקט גם על ההרגל עצמו של הצורך האוראלי.
    – צמח מוכר, יש לו איכויות רבות הקשורות לעלייה ברמה החיסונית, לתנגודת חיסונית טובה היותר, ניקוי הדם מרעלים, ניקוי רקמות שנגרם להן נזק ממגע עם רעלים. הצמח מחזק ומנקה את הגוף על ידי עליית הכוח החיסוני.
  4. Silybum Marianum – גדילן מצוי – צמח שעיקר פעולתו קשורה בחיזוק וניקוי הכבד. משפר את תפקודי הכבד ומוציא רעלים הקשורים ל”רדיקלים חופשיים” בזרם הדם שהכבד קשור ישירות לתהליך הניקוי מהם, עקב היותו המערכת המנקה של הגוף כולו.
  5. Althea Officinalis – צמח המחזק את תפקודי הריאות, מחזיר את רירית הריאה ללחלוחית תקינה, גורם לחידוש רקמות הרירית בריאה, ולכן משפר את יכולת הריאות לתפקד בספיגת חמצן. תומך בניקוי הריאות מניקוטין.

כאשר תרכובת זו של צמחים נהפכת לפורמולה, היא מביאה
א- לידי דחייה מן הצורך לעשן, וכן לאי נוחות מן הריח והטעם של טבק.
ב – לחיזוק הריאות והשבתן לתפקוד בריא. פורמולה זו תומכת שיקום הריאות מעישון כרוני ובפינוי ליחה ו”זפת” שהצטברו בריאות.
ג – הפורמולה תומכת בתהליכי ניקוי כלל הגוף מן הרעלים המצטברים הקשורים לעישון, ומחזקת את מנגנוני החיסון הטבעי של הגוף.
ד – הפורמולה תומכת בהשבת הרקמות שנפגעו מן העישון הכרוני, למצבן הבריא.